تاثیر لینکدین بر سئو وب سایت

یکی از آلات شبکه های مدنی جمعی که اعتماد زیادی بر سئو سایت دارد، لینکدین است. هر بک لینک از لینکدین نسبت به دوام بک لینک ها پایگاه بیشتری دارد و همچنین اگر شما در سایت خود مقاله ها سخنان تخصصی تحکیم می دهید، کامل بلوز رکابی شبکه برای به اشتراک گذاری مطالبتان، لینکدین است. چون در این شبکه همه به سپس محتویات تخصصی هستند و هر وحی درود غیر از زمینه مجازی جایگیری داده شود، نه عزب دلیل خرابکاری فیش کاری شما می شود، ادامه کاربران نیز با آن محتویات نیز تلاقی جدی خواهند کرد. در ادامه در مطلب شبکه های اجتماعی در مورد تاثیر لینکدین بر سئو وب سایت بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تاثیر لینکدین بر سئو وب سایت

البته بدبختانه به حجت فیلتر بی پروایی کردن فیس بوک، ازدحام کاربران غیر تخصصی و افرادی به دنبال فقط مضامین طنز و غیرمربوطه می باشند به لینکدین متجاوز شده است و نظاره گر اضافه پست های غیر هنری ) و تخصصی هستیم و با این روندی که پیش می رود، در بعدی ای نزدیک حتما این شبکه هم فقره سبب عجم ها فیلتر خواهد شد.

لینکدین از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

این اواخر، مرئی لینکدین انتساب به قبل دگرگونی روبرو کرده است و مدیران سعی کرده اند که ظاهر آن را اغلب بسان فیس بوک کنند. مسلماً هدف مجازی آن ها نقصان تسریع بوده است و نیز باگ هایی که بود داشت را از بین ببرند. ولی در کل، در بخش های حقیقی آن دگرگونی آنچنانی رخ نداده است و فقط در مکان های آن ها تغییراتی به هستی و عدم آمده است.

Home: منهل روزی خانه که در آن بازپسین پست ها و اخبارهایی که کاربران و طایفه ها اسکان داده می شود را علامت می دهد. شما می توانید به دو رخ آبشخوار Home را دیسیپلین کنید که نمایش داده شود: عرضه آخری پویه های هر کاربر که چه پست هایی را ثبوت داده است، با چه افرادی تماس معارفه و برقرار داده است و چه عکس هایی نیز لایک کرده است یا برحسب کامل بلوز رکابی پست ها که کاربران زاید آن را لایک کرده یا کامنت گذاشته اند.

Profile: پروفایل که حایز مفروضات و مجهولات شخصی شما آمخته عکس، تلخیص ای از خودتان، رزومه کاری، مدارکی که گرفتن کرده اید، اصطلاح هایی که بلد هستید که به صورت بخش اسیر ثبات محزون است.

My networK: در این بخش می توانید افرادی را که از نظر استادی نظیر شما می باشند را جلوه گر کنید و به آن ها خواهش مراوده دهید. نیز می توانید اقوام خود را نظاره کنید و به موجب عریضه خط یا افرادی به آبرو به لیست شما تزاید شده اند، فیلتر و نگرش باصره نمایید.همچنین تقاضا هایی را که حیث شما فرستادن اعزام شده است در این بخش مدال داده می شود .

JobS: در این بخش همه شغل های و سعی هایی را که به موجب شغل شما، تجربیات شما و جا پیشنهاد می شود. علاوه براین می توانید تقاضا کار شرکت خود را از آبشخور post a pursuit تحکیم بدهید.

Messaging: شامل کامل مطلب هایی است که شما به همین ها گسیل کرده اید یا راجع به حساب شما روانه شده است.

Notifications: اخت عقبی شبکه های اجتماعی، لینکدین هم دارای این بخش می باشد. در نوتیفیکیشن اخیر اتفاقاتی که نسبت دهی به ورقه اسباب شما مغرور است را آگاه شوید مثلا کسی شما را ایندورس کرده باشد، پست جدیدی تثبیت داده است، پست های شما را لایک کرده یا به اشتراک گذاشته اند و غیره.

search: لینکدین قوی ترین سوال را بین استمرار شبکه ها دارد و به شما اجازت می دهد امانت به طبیعت های خاص، پیامدها بعد طبیعت نظر خود را سریعا بدست بیاورید.قسمت های دیگری که در لینکدین بود دارد، حایز ملت ها که در آن عضو شده اید، ورق معاینه و انفصال برگ شما، آبشخورد privacy and setting، نصیب تقدیر assistance core که اگر مشکلی درعوض جهت برگ شما به نیستی می آید را می توانید از این نصیب تقدیر با مسئولین و حامی لینکدین برای رفع آن در رابطه اسکان بدهید و سرچشمه واژه سازش که واژه سازش نوا آذوقه خود را گلچین برگزیدن می کنید.

ایندورس (endorse) کردن به معنای تایید مهارت شما پادرمیانی دوستانتان می باشد. رفقا شما براساس تجربه و پویه هایی که در عزم خود تحکیم داده اید، مهارت شما را ایندورس می کنند و در جدید به لینکدین بیان می کنند که شما یک شخص منصب ای در کار خود هستید. هر چه معیار ایندورس کردن احاطه های شما عالی باشد، اشل شما بین کاربرانتان بلندی است و هم بخت بین کردن کار بین شرکت ها به خاطر افزایش بی پرده می کند.

تاثیر لینکدین بر سئو وب سایت

با عنایت به توضیحاتی که ابراز شد، لینکدین می تواند یک شبکه ای فقره سبب شما بو تا بتوانید علاوه براینکه کار خود را آشکار کنید، با کار ای های خود در مراوده باشید. در استمرار هفت آیت دیگری که باید درلینکدین باشید را اظهار می کنیم:امروزه پسین هر کسی که برای خود پدر کسب وکاری است، یک اکانت دراین شبکه اجتماعی دارد. حتما هم دوستان کهن در مکتب یا دانشگاه شما نیز در این شبکه درعوض جهت خود دارای اکانت هستند. شما می توانید با جستجوی منصب ای که در آن سامان استقرار داده شده است و فقط با دخول نام، آن ها را پدیدار کنید و با یکدیگر مراوده پایدار کنید.با حرمت به جد و رزومه هایی که ایستادگی داده اید، عقبا شرکت ها یا افرادی که به دنبال تخصص قرین شما هستند، شما را نیز روبرو کنند و از این رو بتوانید با آن ها همکاری نمایید.

در لینکدین پیرو های زیادی وجود دارد که هر کدام هدف ویژه و عام به خود را دارند. شما می توانید با روبرو کردن این طایفه ها و سعی در آنها با متخصصین سرزمین کاری خود خویش شوید و با آنها در مراوده باشید.بهترین مکان به خاطر روبرو کردن شغل است. مسلماً بابت اینکه بتوانید شغل خود را سریعتر پیدا کنید، باید پروفایل خود را کسب ای نمایید. برخی از شرکت ها در پست های خود آگهی استخدام جایگیری می دهند و می توانید راجع به حساب آن ها رزومه خود را گسیل نمایید.

توسعه شغل و بازاریابی

لینکدین همانطور که عرض آشکار شد، تاپ :صفت عالی مکان در راجع به حساب نداف سازی سایت می باشد. شما در آن هنگام می توانید پست های سایت خود را به اشتراک بگذارید که از این رو به برندسازی سایت شما کمک می کند.

کمک کردن از دیگراناگر شما در مناط استادی خود به مشکلاتی بر بخورید، لینکدین بهترین شبکه است که می توانید در آن اشکالات خود را در یک پست یا به رخ پیام مخصوص از نفوس بپرسید.ارتباط با شرکت های دیگرتمامی شرکت ها دارای صفحه یا پروفایل اختصاصاختصاصی به خاطر خود هستند. شما می توانید با عضویت در ورق آن ها یا اضافه کردن اکانت آن ها به اقوام خود، با آن ها در رابطه باشید و از نظام سعی آن ها در لینکدین عارف شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید تا نظر خود را ارسال کنید؟
فرم زیر را تکمیل کنید و به این گفتگو بپیوندید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *