Storage Solutions

راه کارهای ذخیره سازی

   شما براي ذخيره و نگهداشت اطلاعات خود از الگوريتم مشخصي پيروي مي كنيد و يا به فراخور حالتان از فايلها حفاظت مي كنيد ؟ اگر تاكنون به اين مسئله فكر نكرده ايد کافیست بدانید متأسفانه اكثر ما نحوه دسته بندي و نقل و انتقال داده هاي ديجيتالي را بطور صحيح نمي دانيم و هر كدام با توجه به روشي كه به ذهنمان مي رسد اقدام به جمع آوري داده ها مي كنيم . در حالي كه بهتر است از روش ها و الگوريتم هايي استفاده كنيم كه همواره از سلامت اطلاعات مطمئن باشيم و هيچگاه نگران از دست دادن آنها نباشيم . هر سازمانی با هر زمینه کسب و کار، وابسته به زمان دسترسی داده هایش برای پردازش و تصمیم گیری است.

 سازمان ها در حال حاضر با افزایش سرعت رشد داده ها و بودجه IT و نیروی کاری مواجه اند درحالی که ابزارهای ذخیره سازی آنها توان پاسخگویی به نیازهای فعلی را ندارد. به همین دلیل اکثر سازمان ها به طور مداوم تحت فشار قرار دارند تا سیاست گزاری ذخیره سازی اتخاذ کنند که بتوانند بدون تحمیل هزینه اضافی و با امکانات موجود سازمان به این رشد سریع داده ها پاسخگو باشد . چشم امید مشتریان به سازندگان دستگاه های ذخیره سازی است که نوآوری همچون مجازی سازی سرورها به وجود آورند تا بتوانند از منابع سخت افزاری شان نهایت بهره را ببرند.

   در مورد دستگاه های ذخیره سازی مسئله ضروری تنها جابجایی داده بر روی دیسک بر اساس میزان فعالیت کاری نیست بلکه انجام فرآیند به طور کاملا اتوماتیک و خودمدیریت شده است از طرفي در دسترس بودن داده ها يكي از مواردي است كه اكثر ما به آن نياز داريم و همچنین استفاده روز افزون از نرم افزارهای محیط رایانش ابری و مجازی سازی ما را برآن می دارد تا هرچه بیشتر به نحوه ذخیره سازی و به اشتراک  گذاری فضای ذخیره سازی دقت نماییم .

   حال باید گفت که انتخاب صحیح و کارشناسانه مجموعه قدرتمندی از تجهیزات ذخیره سازی و همچنین به اشتراک گذاری فضای ذخیره سازی  و از همه مهمتر نحوه پیکر بندی آنها ، مهترین رکن در عدم اتلاف منابع مالی و زمانی یک سازمان می باشد؛

 با اطمینان می توان گفت شرکت رادین راهبرد رایانه دارای کادری مجرب در این زمینه می باشد .